by Ronnie Bray on December 19, 2011

*: Ones to Watch

106

1 Chris Debian, Cleveland, 9
2 Jon Boatman, Greeneville, 10
3 Devan Cyree, Tullahoma, 9
4 Dyer Rose, Bradley, 11
5 Casey Dodson, Eagleville, 9
6 Zach Pelkey, Indy, 11
* Austin Houser, Soddy, 9
* Karl Long, Ravenwood, 10
* Lane Dickeson, Wilson Central, 9
* Gary Hudgins, Science Hill, 10
* Cody McNarl, Stone Memorial, 10
* Branson Satterfield, Cookeville, 9

113

1 Austin Stevison, Cleveland, 10
2 Jacob Stevens, Soddy, 11
3 Tate Dalrymple, Bolton, 12
4 Tyler Smith, Houston, 12
5 Dakota Ream, Bradley, 11
6 Chris Palacio, Red Bank, 11
* DeAngelo James, Tyner, 12
* Brandon Whitley, East Ridge, 10
* Camron Cox, Harpeth, 11
* Elan McCasland, Beech, 9
* Christian Cerrito, Wilson Central, 10
* Austin Robinson, Notre Dame, 12

 

120

1 Alex Kaferle, Tullahoma, 12
2 Austin Oliver, Cleveland, 11
3 Nick Insalaco, Wilson Central, 11
4 Jacob Maples, Mont Cent, 10
5 Kyle Kuehnhold, Ravenwood, 12
6 Zach Heavilon, Stone Mem, 12
* Dakota Bromley, Bradley, 11
* Andrew Armstrong, Sullivan South, 11
* Dylan Treloar, Hendersonville, 11
* Austin Griffith, Gibbs, 12
* Nick Grant, Siegel, 10

 

126

1 Jack Boone, Notre Dame, 12
2 Jericho Crutcher, Bradley, 12
3 Paul Agnew, Centennial, 12
4 Ezra Taylor, Cleveland, 9
5 Josh Deckelman, Soddy, 10
6 Legrand Sommers, Blackman, 12
* Cole Schurlknight, Science Hill, 12
* Cody Stacks, Chatt Central, 12
* Joseph Dodgen, Pigeon Forge, 11
* Tyrus Hamrick, Walker Valley, 10
* Eddie Small, Wilson Central, 10
* Isaiah Hawthorne, Hixson, 11
* Packy Mullin, Notre Dame, 9

 

132

1 Austin Woods, Franklin, 12
2 Carlos Garcia, McGavock, 12
3 Logan Young, Gibbs, 12
4 Haden Hamilton, Cleveland, 11
5 Gage Richmond, Soddy, 10
6 Tyler Knowles, Science Hill, 12
* Spencer Davis, Pigeon Forge, 11
* Austin Richard, Wilson Central, 10
* Josh Robertson, Arlington, 12
* Hunter Davis, Walker Valley, 12
* Beau Badon, Dickson County, 10
* Luke Hamilton, Brentwood, 9

 

138

1 Campbell Lewis, Soddy, 12
2 Jacob Freeman, Ravenwood, 11
3 Brandon Strickland, Cleveland, 12
4 Nate Croley, Pigeon Forge, 11
5 Caleb Langford, Walker Valley, 11
6 Caleb Little, Independence, 12
* Nick Malyar, Elizabethton, 12
* Carson Schurlknight, Science Hill, 11
* Logan Griffith, Chatt Central, 12
* Giovanti Palacio, Hixson, 12
* Mike Binns, Sycamore, 9
* Jeff Baker, Clarksville NW, 12

 

145

1 Turbo Smith, Soddy, 11
2 Aaron Lopez, Cleveland, 11
3 Grayson Mullin, Notre Dame, 12
4 Gabe Hamilton, Brentwood, 11
5 Zac Fordham, Chatt Central, 12
6 Tyler Garrison, Blackman, 9
* Robbie Clark, Bradley Central, 11
* Trent Williams, Seymour, 12
* Steven Goldstein, Science Hill, 12
* Jack Finnegan, Ravenwood, 12
* Nick Lamb, Cookeville, 12
* Alex Bennett, Franklin, 11

 

152

1 Chad Isbell, Clarksville, 12
2 Parker Smith, Centennial, 12
3 Tyler Schuch, Bradley, 12
4 Reginald Adams, Cordova, 12
5 Andres Leyva, Gibbs, 11
6 Garrett Alexander, Soddy, 10
* Mike Frazy, Chatt Central, 11
* Tyler Sells, Blackman, 10
* Dalton Satterfield, Cookeville, 11
* Patrick Dooley, Franklin,
* Josh Hamilton, Cleveland, 10
* Aaron Alemany, Hixson, 11
* Ben Knox, Dickson County, 12

 

160

1 Holden Schay, Houston, 12
2 Keagan Matlock, Heritage, 11
3 Justin Mathieson, Hixson, 12
4 Jacob Bailey, Bradley, 12
5 Blake Solomon, Eagleville, 11
6 Justin Snyder, Science Hill, 12
* Matt Seaman, Mt. Juliet, 12
* Brock Pressley, Signal Mtn, 12
* Larry Dickerson, Chatt Central, 11
* Logan Sharp, Red Bank, 12
* Grant Jones, Ravenwood, 12
* Fletcher Valentine, Dickson County, 11
* Jacob Shelton, Tullahoma, 12
* Chuck Norwood, Cleveland, 12
* Vito Scara, Independence, 11

 

170

1 McCoy Newberg, Independence, 12
2 Blaike Henry, Soddy, 11
3 Jaron Brock, Maryville, 12
4 Matt Sealor, Ooltewah, 12
5 Nathan Davis, Sale Creek, 12
6 Chase Gregory, Walker Valley, 12
* Joel Payne, Heritage, 11
* Alex Charest, Mt Juliet, 12
* Mason Moore, Arlington, 12
* Hamza Yunis, Kenwood, 10
* Jimmy Bosanko, Clarksville NW, 12
* Tyler Crane, Clarksville, 11

 

182

1 John Shrader, Franklin, 12
2 Jesse Jones, Cleveland, 12
3 Camden Grecco, Ravenwood, 12
4 Jake Tyer, Dickson County, 12
5 David Kieta, Pigeon Forge, 12
6 Connor Rohrbaugh, Halls, 11
* Mitch King, Houston, 12
* David Vaigneur, Hardin Valley, 12
* Bryson Begley, Dobyns Bennett, 11
* Ethan Beddingfield, Rhea Co, 12
* Jordan Davis, Cordova, 11
* Harrison Hall, Signal Mountain, 11
* Jamal Donoso, Glencliff, 12

 

195

1 Cody Davis, Pigeon Forge, 12
2 Scottie Boykin, Riverdale, 11
3 Brett Erwin, Soddy, 12
4 Luke Frederick, Tullahoma, 12
5 Nick Coffey, Brentwood, 12
6 Jonathan Mabry, Ravenwood, 12
* Tommy Venuti, Independence, 11
* Trevor Shropshire, Daniel Boone, 11
* Zack Patton, Cenntennial, 12
* Sam Sledge, Chatt Central, 11
* Billy Raulston, Walker Valley, 10
* Chris Cartwright, East Lit, 12
* Darren Houston, Cookeville, 9

 

220

1 Billy Swanson, Soddy, 12
2 Jay Rudwall, Ooltewah, 12
3 Seth Snyder, Cleveland, 12
4 TJ Satterfield, William Blount, 11
5 Raul Leyva, Gibbs, 12
6 Francisco Rodriguez, East Hamilton, 11
* Christian Varner, Hixson, 12
* John Kramer, Wilson Central, 9
* Andrew Craft, Clarksville NW, 12
* Tank Williams, Elizabethton, 11
* Damain Hayes, Science Hill, 11

 

285

1 Patrick Benson, Bradley, 12
2 Alex Seeley, Soddy, 12
3 Jordan Hines, Cleveland, 12
4 Josh Mackey, Silverdale Baptist, 12
5 Bruno Reagan, Clarksville, 10
6 Joey Evans, Heritage, 11
* Glenn Rockholt, Independence, 12
* CJ Baker, East Ridge, 10
* JoJo Honan, Houston, 12
* Zach Calhoun, Chatt Central, 12
* Stephen Jackson, Gibbs, 12
* CT Leavell, Farragut, 11
* Riley Cathey, Franklin, 12

{ 0 comments… add one now }

Previous post:

Next post: